PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 8-F
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Stanisław Jankowiak
Stanisław Jankowiak - sektor 8-F kwatera 1
Imię
Stanisław
Nazwisko
Jankowiak
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
14 Batalion Strzelców
2. Józef Rynkiewicz
Józef Rynkiewicz - sektor 8-F kwatera 2
Imię
Józef
Nazwisko
Rynkiewicz
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
14 Batalion Strzelców
3. Józef Jermakowicz
Józef Jermakowicz - sektor 8-F kwatera 3
Imię
Józef
Nazwisko
Jermakowicz
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
14 Batalion Strzelców
4. Bronisław Kowalski
Bronisław Kowalski - sektor 8-F kwatera 4
Imię
Bronisław
Nazwisko
Kowalski
Stopień wojskowy
starszy sierżant
Jednostka
14 Batalion Strzelców
5. Jan Stypułkowski
Jan Stypułkowski - sektor 8-F kwatera 5
Imię
Jan
Nazwisko
Stypułkowski
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
14 Batalion Strzelców
6. Wincenty Kurek
Wincenty Kurek - sektor 8-F kwatera 6
Imię
Wincenty
Nazwisko
Kurek
Stopień wojskowy
pułkownik
Jednostka
5 Brygada Piechoty
7. Tadeusz Oszmiański
Tadeusz Oszmiański - sektor 8-F kwatera 7
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Oszmiański
Stopień wojskowy
bombardier podchorąży
Jednostka
5 Pułk Artylerii Przeciwpancernej
8. Zygmunt Polak
Zygmunt Polak - sektor 8-F kwatera 8
Imię
Zygmunt
Nazwisko
Polak
Stopień wojskowy
bombardier
Jednostka
5 Pułk Artylerii Lekkiej
9. Franciszek Kulpa
Franciszek Kulpa - sektor 8-F kwatera 9
Imię
Franciszek
Nazwisko
Kulpa
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
5 Pułk Artylerii Lekkiej
10. Wincenty Napora
Wincenty Napora - sektor 8-F kwatera 10
Imię
Wincenty
Nazwisko
Napora
Stopień wojskowy
podporucznik, doktor
Jednostka
4 Pułk Artylerii Lekkiej
11. Emil Toczyłowski
Emil Toczyłowski - sektor 8-F kwatera 11
Imię
Emil
Nazwisko
Toczyłowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Kompania Sanitarna
12. Leon Zujko
Leon Zujko - sektor 8-F kwatera 12
Imię
Leon
Nazwisko
Zujko
Stopień wojskowy
bombardier
Jednostka
5 Pułk Artylerii Lekkiej
13. Jan Kurpiel
Jan Kurpiel - sektor 8-F kwatera 13
Imię
Jan
Nazwisko
Kurpiel
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
4 Pułk Artylerii Lekkiej
14. Stanisław Martul
Stanisław Martul - sektor 8-F kwatera 14
Imię
Stanisław
Nazwisko
Martul
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
15. Antoni Bykowski
Antoni Bykowski - sektor 8-F kwatera 15
Imię
Antoni
Nazwisko
Bykowski
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
10 Batalion Saperów
16. Józef Kogut
Józef Kogut - sektor 8-F kwatera 16
Imię
Józef
Nazwisko
Kogut
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
1 Batalion Strzelców
17. Józef Strzelczyk
Józef Strzelczyk - sektor 8-F kwatera 17
Imię
Józef
Nazwisko
Strzelczyk
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
18 Batalion Strzelców
18. Władysław Ossowy
Władysław Ossowy - sektor 8-F kwatera 18
Imię
Władysław
Nazwisko
Ossowy
Stopień wojskowy
sierżant
Jednostka
15 Batalion Strzelców
19. Józef Pinakiewicz
Józef Pinakiewicz - sektor 8-F kwatera 19
Imię
Józef
Nazwisko
Pinakiewicz
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
2 Batalion Strzelców
20. Józef Łata
Józef Łata - sektor 8-F kwatera 20
Imię
Józef
Nazwisko
Łata
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
14 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt