PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 5-A
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Władysław Sochoń
Władysław Sochoń - sektor 5-A kwatera 1
Imię
Władysław
Nazwisko
Sochoń
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
1 Batalion Strzelców
2. Józef Szafran
Józef Szafran - sektor 5-A kwatera 2
Imię
Józef
Nazwisko
Szafran
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
1 Batalion Strzelców
3. Pięciu Nieznanych żołnierzy
Pięciu Nieznanych żołnierzy - sektor 5-A kwatera 3
Imię
Pięciu
Nazwisko
Nieznanych żołnierzy
Stopień wojskowy
N.N
Jednostka
2 Korpus
4. Marian Czapiński
Marian Czapiński - sektor 5-A kwatera 4
Imię
Marian
Nazwisko
Czapiński
Stopień wojskowy
starszy sierżant
Jednostka
17 Batalion Strzelców
5. Adam Smolarek
Adam Smolarek - sektor 5-A kwatera 5
Imię
Adam
Nazwisko
Smolarek
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
15 Batalion Strzelców
6. Ryszard Szalwinski
Ryszard Szalwinski - sektor 5-A kwatera 6
Imię
Ryszard
Nazwisko
Szalwinski
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
15 Batalion Strzelców
7. Stefan Tryncza
Stefan Tryncza - sektor 5-A kwatera 7
Imię
Stefan
Nazwisko
Tryncza
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
8. Wilhelm Tomaszko
Wilhelm Tomaszko - sektor 5-A kwatera 8
Imię
Wilhelm
Nazwisko
Tomaszko
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
17 Batalion Strzelców
9. Kazimierz Tarczyński
Kazimierz Tarczyński - sektor 5-A kwatera 9
Imię
Kazimierz
Nazwisko
Tarczyński
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
15 Batalion Strzelców
10. Jan Wirszyc
Jan Wirszyc - sektor 5-A kwatera 10
Imię
Jan
Nazwisko
Wirszyc
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
11. Bolesław Zysk
Bolesław Zysk - sektor 5-A kwatera 11
Imię
Bolesław
Nazwisko
Zysk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
17 Batalion Strzelców
12. Antoni Arzeniewicz
Antoni Arzeniewicz - sektor 5-A kwatera 12
Imię
Antoni
Nazwisko
Arzeniewicz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
13. Jan Adamski
Jan Adamski - sektor 5-A kwatera 13
Imię
Jan
Nazwisko
Adamski
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
13 Batalion Strzelców
14. Józef Bednarski
Józef Bednarski - sektor 5-A kwatera 14
Imię
Józef
Nazwisko
Bednarski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
17 Batalion Strzelców
15. Józef Grochowski
Józef Grochowski - sektor 5-A kwatera 15
Imię
Józef
Nazwisko
Grochowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
13 Batalion Strzelców
16. Edmund Furszpaniak
Edmund Furszpaniak - sektor 5-A kwatera 16
Imię
Edmund
Nazwisko
Furszpaniak
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
17 Batalion Strzelców
17. Jan Kazimierz Drejman
Jan Kazimierz Drejman - sektor 5-A kwatera 17
Imię
Jan Kazimierz
Nazwisko
Drejman
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
16 Batalion Strzelców
18. Zbigniew Czapliński
Zbigniew Czapliński - sektor 5-A kwatera 18
Imię
Zbigniew
Nazwisko
Czapliński
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
5 Pułk Artylerii Lekkiej
19. Stefan Brygider
Stefan Brygider - sektor 5-A kwatera 19
Imię
Stefan
Nazwisko
Brygider
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
17 Batalion Strzelców
20. Stanisław Buczyński
Stanisław Buczyński - sektor 5-A kwatera 20
Imię
Stanisław
Nazwisko
Buczyński
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
13 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt