PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 7-E
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Romuald Ochęduszko
Romuald Ochęduszko - sektor 7-E kwatera 1
Imię
Romuald
Nazwisko
Ochęduszko
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
15 Batalion Strzelców
2. Jan Domagała
Jan Domagała - sektor 7-E kwatera 2
Imię
Jan
Nazwisko
Domagała
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
3. Roman Michalski
Roman Michalski - sektor 7-E kwatera 3
Imię
Roman
Nazwisko
Michalski
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
4. Wacław Borsuk
Wacław Borsuk - sektor 7-E kwatera 4
Imię
Wacław
Nazwisko
Borsuk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
5. Julian Rudolf Ludwig
Julian Rudolf Ludwig - sektor 7-E kwatera 5
Imię
Julian Rudolf
Nazwisko
Ludwig
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
15 Batalion Strzelców
6. Bolesław Białobrzeski
Bolesław Białobrzeski - sektor 7-E kwatera 6
Imię
Bolesław
Nazwisko
Białobrzeski
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
7. Józef Sielawo
Józef Sielawo - sektor 7-E kwatera 7
Imię
Józef
Nazwisko
Sielawo
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
8. Gabriel Piaścik
Gabriel Piaścik - sektor 7-E kwatera 8
Imię
Gabriel
Nazwisko
Piaścik
Stopień wojskowy
ułan
Jednostka
15 Pułk Ułanów Poznańskich
9. Michał Szczurek
Michał Szczurek - sektor 7-E kwatera 9
Imię
Michał
Nazwisko
Szczurek
Stopień wojskowy
starszy ułan
Jednostka
15 Pułk Ułanów Poznańskich
10. Aleksy Bułaj
Aleksy Bułaj - sektor 7-E kwatera 10
Imię
Aleksy
Nazwisko
Bułaj
Stopień wojskowy
starszy ułan
Jednostka
15 Pułk Ułanów Poznańskich
11. Lucjan Murawski
Lucjan Murawski - sektor 7-E kwatera 11
Imię
Lucjan
Nazwisko
Murawski
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
5 Batalion Cięzkich Karabinów Maszynowych
12. Wacław Kwiatkowski
Wacław Kwiatkowski - sektor 7-E kwatera 12
Imię
Wacław
Nazwisko
Kwiatkowski
Stopień wojskowy
kapitan
Jednostka
17 Batalion Strzelców
13. Leon Michalewski
Leon Michalewski - sektor 7-E kwatera 13
Imię
Leon
Nazwisko
Michalewski
Stopień wojskowy
kapitan
Jednostka
17 Batalion Strzelców
14. Kazimierz Sulik
Kazimierz Sulik - sektor 7-E kwatera 14
Imię
Kazimierz
Nazwisko
Sulik
Stopień wojskowy
porucznik
Jednostka
17 Batalion Strzelców
15. Piotr Wargocki
Piotr Wargocki - sektor 7-E kwatera 15
Imię
Piotr
Nazwisko
Wargocki
Stopień wojskowy
porucznik
Jednostka
17 Batalion Strzelców
16. Bolesław Jan Budyński
Bolesław Jan Budyński - sektor 7-E kwatera 16
Imię
Bolesław Jan
Nazwisko
Budyński
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
17 Batalion Strzelców
17. Bazyli Puszko
Bazyli Puszko - sektor 7-E kwatera 17
Imię
Bazyli
Nazwisko
Puszko
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
17 Batalion Strzelców
18. Franciszek Szczepański
Franciszek Szczepański - sektor 7-E kwatera 18
Imię
Franciszek
Nazwisko
Szczepański
Stopień wojskowy
starszy sierżant
Jednostka
17 Batalion Strzelców
19. Kazimierz Kowalski
Kazimierz Kowalski - sektor 7-E kwatera 19
Imię
Kazimierz
Nazwisko
Kowalski
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
17 Batalion Strzelców
20. Antoni Mosiewicz
Antoni Mosiewicz - sektor 7-E kwatera 20
Imię
Antoni
Nazwisko
Mosiewicz
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
17 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt