PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 2-E
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Jan Karaszewski
Jan Karaszewski - sektor 2-E kwatera 1
Imię
Jan
Nazwisko
Karaszewski
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
1 Pułk Artylerii Lekkiej
2. Feliks Bezpałko
Feliks Bezpałko - sektor 2-E kwatera 2
Imię
Feliks
Nazwisko
Bezpałko
Stopień wojskowy
sierżant
Jednostka
6 Pułk Pancerny
3. Stanisław Kubański
Stanisław Kubański - sektor 2-E kwatera 3
Imię
Stanisław
Nazwisko
Kubański
Stopień wojskowy
bombardier
Jednostka
7 Pułk Artylerii Przeciwpancernej
4. Piotr Wojtkowski
Piotr Wojtkowski - sektor 2-E kwatera 4
Imię
Piotr
Nazwisko
Wojtkowski
Stopień wojskowy
sierżant
Jednostka
6 Batalion Strzelców
5. Franciszek Komar
Franciszek Komar - sektor 2-E kwatera 5
Imię
Franciszek
Nazwisko
Komar
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
5 Batalion Cięzkich Karabinów Maszynowych
6. Fryderyk Mandera
Fryderyk Mandera - sektor 2-E kwatera 6
Imię
Fryderyk
Nazwisko
Mandera
Stopień wojskowy
porucznik
Jednostka
7 Pułk Artylerii Przeciwpancernej
7. Piotr Dubicki
Piotr Dubicki - sektor 2-E kwatera 7
Imię
Piotr
Nazwisko
Dubicki
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
4 Batalion Strzelców
8. Stanisław Klanecki
Stanisław Klanecki - sektor 2-E kwatera 8
Imię
Stanisław
Nazwisko
Klanecki
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
4 Pułk Pancerny
9. Mieczysław Gładysz
Mieczysław Gładysz - sektor 2-E kwatera 9
Imię
Mieczysław
Nazwisko
Gładysz
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
inżynier, 15 Kompania Warsztatowa
10. Kazimierz Janiszewski
Kazimierz Janiszewski - sektor 2-E kwatera 10
Imię
Kazimierz
Nazwisko
Janiszewski
Stopień wojskowy
ułan
Jednostka
Pułk Ułanów Karpackich
11. Zbigniew Więcławek (prawdziwe nazwisko Węcławek - informacja od rodziny)
Zbigniew Więcławek (prawdziwe nazwisko Węcławek - informacja od rodziny) - sektor 2-E kwatera 11
Imię
Zbigniew
Nazwisko
Więcławek (prawdziwe nazwisko Węcławek - informacja od rodziny)
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
12. Jan Tomala
Jan Tomala - sektor 2-E kwatera 12
Imię
Jan
Nazwisko
Tomala
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
13. Władysław Kmieć
Władysław Kmieć - sektor 2-E kwatera 13
Imię
Władysław
Nazwisko
Kmieć
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
14. Jan Iwaniuk
Jan Iwaniuk - sektor 2-E kwatera 14
Imię
Jan
Nazwisko
Iwaniuk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
15. Aleksander Dubowik
Aleksander Dubowik - sektor 2-E kwatera 15
Imię
Aleksander
Nazwisko
Dubowik
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
16. Bronisław Charkot
Bronisław Charkot - sektor 2-E kwatera 16
Imię
Bronisław
Nazwisko
Charkot
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
5 Batalion Strzelców
17. Włodzimierz Kowalik
Włodzimierz Kowalik - sektor 2-E kwatera 17
Imię
Włodzimierz
Nazwisko
Kowalik
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
18. Alfons Staranowicz
Alfons Staranowicz - sektor 2-E kwatera 18
Imię
Alfons
Nazwisko
Staranowicz
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
19. Michał Ginaluk
Michał Ginaluk - sektor 2-E kwatera 19
Imię
Michał
Nazwisko
Ginaluk
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
20. Tadeusz Kamiński
Tadeusz Kamiński - sektor 2-E kwatera 20
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Kamiński
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt