PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 3-A
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Adolf Bernard Masalski
Adolf Bernard Masalski - sektor 3-A kwatera 1
Imię
Adolf Bernard
Nazwisko
Masalski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
3 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
2. Jan Jędrak
Jan Jędrak - sektor 3-A kwatera 2
Imię
Jan
Nazwisko
Jędrak
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
3 Batalion Strzelców
3. Stanisław Kościelniak
Stanisław Kościelniak - sektor 3-A kwatera 3
Imię
Stanisław
Nazwisko
Kościelniak
Stopień wojskowy
kapral podchorąży
Jednostka
3 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
4. Bronisław Łęgowski
Bronisław Łęgowski - sektor 3-A kwatera 4
Imię
Bronisław
Nazwisko
Łęgowski
Stopień wojskowy
kapral podchorąży
Jednostka
3 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
5. Józef Pieńkowski
Józef Pieńkowski - sektor 3-A kwatera 5
Imię
Józef
Nazwisko
Pieńkowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
6. Michał Misztur
Michał Misztur - sektor 3-A kwatera 6
Imię
Michał
Nazwisko
Misztur
Stopień wojskowy
sierżant
Jednostka
4 Batalion Strzelców
7. Jan Malawski
Jan Malawski - sektor 3-A kwatera 7
Imię
Jan
Nazwisko
Malawski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
8. Franciszek Stańko
Franciszek Stańko - sektor 3-A kwatera 8
Imię
Franciszek
Nazwisko
Stańko
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
9. Bolesław Hołownia-Hryckiewicz
Bolesław Hołownia-Hryckiewicz - sektor 3-A kwatera 9
Imię
Bolesław
Nazwisko
Hołownia-Hryckiewicz
Stopień wojskowy
sierżant
Jednostka
4 Batalion Strzelców
10. Wojciech Wolski
Wojciech Wolski - sektor 3-A kwatera 10
Imię
Wojciech
Nazwisko
Wolski
Stopień wojskowy
starszy sierżant
Jednostka
4 Batalion Strzelców
11. Tadeusz Lenczewski
Tadeusz Lenczewski - sektor 3-A kwatera 11
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Lenczewski
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
1 Batalion Strzelców
12. Antoni Barszczewski
Antoni Barszczewski - sektor 3-A kwatera 12
Imię
Antoni
Nazwisko
Barszczewski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
1 Batalion Strzelców
13. Benjamin Frosztega
Benjamin Frosztega - sektor 3-A kwatera 13
Imię
Benjamin
Nazwisko
Frosztega
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
2 Pułk Artylerii Lekkiej
14. Henryk Ślebzak
Henryk Ślebzak - sektor 3-A kwatera 14
Imię
Henryk
Nazwisko
Ślebzak
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
15. Marcin Tchórz
Marcin Tchórz - sektor 3-A kwatera 15
Imię
Marcin
Nazwisko
Tchórz
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
3 Batalion Strzelców
16. Władysław Kołodziejczak
Władysław Kołodziejczak - sektor 3-A kwatera 16
Imię
Władysław
Nazwisko
Kołodziejczak
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
17 Batalion Strzelców
17. Stanisław Lasota
Stanisław Lasota - sektor 3-A kwatera 17
Imię
Stanisław
Nazwisko
Lasota
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
3 Batalion Strzelców
18. Władysław Jagosz
Władysław Jagosz - sektor 3-A kwatera 18
Imię
Władysław
Nazwisko
Jagosz
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
3 Batalion Strzelców
19. Szczepan Kliś
Szczepan Kliś - sektor 3-A kwatera 19
Imię
Szczepan
Nazwisko
Kliś
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
3 Batalion Strzelców
20. Józef Sidorowicz
Józef Sidorowicz - sektor 3-A kwatera 20
Imię
Józef
Nazwisko
Sidorowicz
Stopień wojskowy
kapral podchorąży
Jednostka
1 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt