PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 8-C
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Wacław Zajkowski
Wacław Zajkowski - sektor 8-C kwatera 1
Imię
Wacław
Nazwisko
Zajkowski
Stopień wojskowy
starszy saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
2. Czesław Ruchała
Czesław Ruchała - sektor 8-C kwatera 2
Imię
Czesław
Nazwisko
Ruchała
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
3. Mieczysław Czaban
Mieczysław Czaban - sektor 8-C kwatera 3
Imię
Mieczysław
Nazwisko
Czaban
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
4. Jan Kołataj
Jan Kołataj - sektor 8-C kwatera 4
Imię
Jan
Nazwisko
Kołataj
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
5. Władysław Stanisław Borek
Władysław Stanisław Borek - sektor 8-C kwatera 5
Imię
Władysław Stanisław
Nazwisko
Borek
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
6. Władysław Spionek
Władysław Spionek - sektor 8-C kwatera 6
Imię
Władysław
Nazwisko
Spionek
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
7. Edward Franciszek Barański
Edward Franciszek Barański - sektor 8-C kwatera 7
Imię
Edward Franciszek
Nazwisko
Barański
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
8. Antoni Leszczewicz
Antoni Leszczewicz - sektor 8-C kwatera 8
Imię
Antoni
Nazwisko
Leszczewicz
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
9. Robert Mikołajec
Robert Mikołajec - sektor 8-C kwatera 9
Imię
Robert
Nazwisko
Mikołajec
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
5 Batalion Saperów
10. Michał Posłuszny
Michał Posłuszny - sektor 8-C kwatera 10
Imię
Michał
Nazwisko
Posłuszny
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Saperów
11. Józef Salomon
Józef Salomon - sektor 8-C kwatera 11
Imię
Józef
Nazwisko
Salomon
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
18 Batalion Strzelców
12. Stanisław Kutesa
Stanisław Kutesa - sektor 8-C kwatera 12
Imię
Stanisław
Nazwisko
Kutesa
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
14 Batalion Strzelców
13. Stanisław Iwanowicz
Stanisław Iwanowicz - sektor 8-C kwatera 13
Imię
Stanisław
Nazwisko
Iwanowicz
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
14 Batalion Strzelców
14. Józef Leszczyński
Józef Leszczyński - sektor 8-C kwatera 14
Imię
Józef
Nazwisko
Leszczyński
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
15. Aleksander Archocki
Aleksander Archocki - sektor 8-C kwatera 15
Imię
Aleksander
Nazwisko
Archocki
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
16. Jan Jurkowski
Jan Jurkowski - sektor 8-C kwatera 16
Imię
Jan
Nazwisko
Jurkowski
Stopień wojskowy
kapitan
Jednostka
15 Batalion Strzelców
17. Leopold Żołnierczyk
Leopold Żołnierczyk - sektor 8-C kwatera 17
Imię
Leopold
Nazwisko
Żołnierczyk
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
4 Pułk Przeciwpancerny
18. Ryszard Sufczyński
Ryszard Sufczyński - sektor 8-C kwatera 18
Imię
Ryszard
Nazwisko
Sufczyński
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
Pułk Ułanów Karpackich
19. Jan Kzimierz Umiastowski
Jan Kzimierz Umiastowski - sektor 8-C kwatera 19
Imię
Jan Kzimierz
Nazwisko
Umiastowski
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
5 Brygada Piechoty
20. Tadeusz Oraczewski
Tadeusz Oraczewski - sektor 8-C kwatera 20
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Oraczewski
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
Pułk Ułanów Karpackich
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt