PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 3-C
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Aleksander Kurzatkowski
Aleksander Kurzatkowski - sektor 3-C kwatera 1
Imię
Aleksander
Nazwisko
Kurzatkowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
2. Mieczysław Bury
Mieczysław Bury - sektor 3-C kwatera 2
Imię
Mieczysław
Nazwisko
Bury
Stopień wojskowy
kapral podchorąży
Jednostka
4 Batalion Strzelców
3. Adam Kozakiewicz
Adam Kozakiewicz - sektor 3-C kwatera 3
Imię
Adam
Nazwisko
Kozakiewicz
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
4 Batalion Strzelców
4. Roman Korbecki
Roman Korbecki - sektor 3-C kwatera 4
Imię
Roman
Nazwisko
Korbecki
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
5. Jan Skowroński
Jan Skowroński - sektor 3-C kwatera 5
Imię
Jan
Nazwisko
Skowroński
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
6. Eugeniusz Moniak
Eugeniusz Moniak - sektor 3-C kwatera 6
Imię
Eugeniusz
Nazwisko
Moniak
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
4 Batalion Strzelców
7. Stanisław Wejman
Stanisław Wejman - sektor 3-C kwatera 7
Imię
Stanisław
Nazwisko
Wejman
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
4 Batalion Strzelców
8. Witold Burba
Witold Burba - sektor 3-C kwatera 8
Imię
Witold
Nazwisko
Burba
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
9. Jan Harasimowicz
Jan Harasimowicz - sektor 3-C kwatera 9
Imię
Jan
Nazwisko
Harasimowicz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
10. Jan Baran
Jan Baran - sektor 3-C kwatera 10
Imię
Jan
Nazwisko
Baran
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
3 Batalion Strzelców
11. Władysław Bratenko
Władysław Bratenko - sektor 3-C kwatera 11
Imię
Władysław
Nazwisko
Bratenko
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
12. Andrzej Sokołowski
Andrzej Sokołowski - sektor 3-C kwatera 12
Imię
Andrzej
Nazwisko
Sokołowski
Stopień wojskowy
starszy strzelec podchorąży
Jednostka
3 Batalion Strzelców
13. Antoni Miszkin
Antoni Miszkin - sektor 3-C kwatera 13
Imię
Antoni
Nazwisko
Miszkin
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
3 Batalion Strzelców
14. Mikołaj Piwowarczyk
Mikołaj Piwowarczyk - sektor 3-C kwatera 14
Imię
Mikołaj
Nazwisko
Piwowarczyk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
15. Franciszek Świątek
Franciszek Świątek - sektor 3-C kwatera 15
Imię
Franciszek
Nazwisko
Świątek
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
16. Longin Nowicki
Longin Nowicki - sektor 3-C kwatera 16
Imię
Longin
Nazwisko
Nowicki
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
2 Batalion Strzelców
17. Ryszard Szkubacz
Ryszard Szkubacz - sektor 3-C kwatera 17
Imię
Ryszard
Nazwisko
Szkubacz
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
2 Batalion Strzelców
18. Antoni Gradalski
Antoni Gradalski - sektor 3-C kwatera 18
Imię
Antoni
Nazwisko
Gradalski
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
2 Batalion Strzelców
19. Eugenjusz Barglewicz
Eugenjusz Barglewicz - sektor 3-C kwatera 19
Imię
Eugenjusz
Nazwisko
Barglewicz
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
2 Batalion Strzelców
20. Alojzy Miłosny
Alojzy Miłosny - sektor 3-C kwatera 20
Imię
Alojzy
Nazwisko
Miłosny
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
2 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt