PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 2-A
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Kazimierz Romuald Zarzecki
Kazimierz Romuald Zarzecki - sektor 2-A kwatera 1
Imię
Kazimierz Romuald
Nazwisko
Zarzecki
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
12 Pułk Ułanów Podolskich
2. Władysław Miezgiel
Władysław Miezgiel - sektor 2-A kwatera 2
Imię
Władysław
Nazwisko
Miezgiel
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
3. Tadeusz Jędral
Tadeusz Jędral - sektor 2-A kwatera 3
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Jędral
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
1 Batalion Strzelców
4. Edward Grzegorzewski
Edward Grzegorzewski - sektor 2-A kwatera 4
Imię
Edward
Nazwisko
Grzegorzewski
Stopień wojskowy
kapral podchorąży
Jednostka
4 Batalion Strzelców
5. Wincenty Gizowski
Wincenty Gizowski - sektor 2-A kwatera 5
Imię
Wincenty
Nazwisko
Gizowski
Stopień wojskowy
sierżant
Jednostka
1 Batalion Strzelców
6. Ignacy Krasiński
Ignacy Krasiński - sektor 2-A kwatera 6
Imię
Ignacy
Nazwisko
Krasiński
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
7. Nikodem Baczelis
Nikodem Baczelis - sektor 2-A kwatera 7
Imię
Nikodem
Nazwisko
Baczelis
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
8. Aleksander Lukiewicz
Aleksander Lukiewicz - sektor 2-A kwatera 8
Imię
Aleksander
Nazwisko
Lukiewicz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
9. Stefan Adamczyk
Stefan Adamczyk - sektor 2-A kwatera 9
Imię
Stefan
Nazwisko
Adamczyk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
10. Michał Dementjew
Michał Dementjew - sektor 2-A kwatera 10
Imię
Michał
Nazwisko
Dementjew
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
5 Batalion Strzelców
11. Wacław Pękalski
Wacław Pękalski - sektor 2-A kwatera 11
Imię
Wacław
Nazwisko
Pękalski
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
6 Batalion Strzelców
12. Jan Babiuch
Jan Babiuch - sektor 2-A kwatera 12
Imię
Jan
Nazwisko
Babiuch
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
6 Batalion Strzelców
13. Franciszek Sochacki
Franciszek Sochacki - sektor 2-A kwatera 13
Imię
Franciszek
Nazwisko
Sochacki
Stopień wojskowy
sierżant
Jednostka
6 Batalion Strzelców
14. Stefan Goliński
Stefan Goliński - sektor 2-A kwatera 14
Imię
Stefan
Nazwisko
Goliński
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
6 Batalion Strzelców
15. Roman Zalewski
Roman Zalewski - sektor 2-A kwatera 15
Imię
Roman
Nazwisko
Zalewski
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
6 Batalion Strzelców
16. Zdzisław Giemza
Zdzisław Giemza - sektor 2-A kwatera 16
Imię
Zdzisław
Nazwisko
Giemza
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
6 Batalion Strzelców
17. Adam Tęcza
Adam Tęcza - sektor 2-A kwatera 17
Imię
Adam
Nazwisko
Tęcza
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
6 Batalion Strzelców
18. Władysław Małupa
Władysław Małupa - sektor 2-A kwatera 18
Imię
Władysław
Nazwisko
Małupa
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
6 Batalion Strzelców
19. Mieczysław Sterynowicz
Mieczysław Sterynowicz - sektor 2-A kwatera 19
Imię
Mieczysław
Nazwisko
Sterynowicz
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
6 Batalion Strzelców
20. Zygmunt Siwek
Zygmunt Siwek - sektor 2-A kwatera 20
Imię
Zygmunt
Nazwisko
Siwek
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
6 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt