PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 1-C
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Tadeusz Kladiwo
Tadeusz Kladiwo - sektor 1-C kwatera 1
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Kladiwo
Stopień wojskowy
bombardier
Jednostka
7 Pułk Artylerii Przeciwpancernej
2. Eugenjusz Kozłowski
Eugenjusz Kozłowski - sektor 1-C kwatera 2
Imię
Eugenjusz
Nazwisko
Kozłowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
3 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
3. Józef Kujawski
Józef Kujawski - sektor 1-C kwatera 3
Imię
Józef
Nazwisko
Kujawski
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
14 Batalion Strzelców
4. Jan Trusiło
Jan Trusiło - sektor 1-C kwatera 4
Imię
Jan
Nazwisko
Trusiło
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Kompania Sanitarna
5. Adam Krukowski
Adam Krukowski - sektor 1-C kwatera 5
Imię
Adam
Nazwisko
Krukowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Kompania Zaopatrzenia
6. Józef Puchała
Józef Puchała - sektor 1-C kwatera 6
Imię
Józef
Nazwisko
Puchała
Stopień wojskowy
starszy ułan
Jednostka
15 Pułk Ułanów Poznańskich
7. Ludwik Duch
Ludwik Duch - sektor 1-C kwatera 7
Imię
Ludwik
Nazwisko
Duch
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
14 Batalion Strzelców
8. Franciszek Stasiak
Franciszek Stasiak - sektor 1-C kwatera 8
Imię
Franciszek
Nazwisko
Stasiak
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
2 Pułk Artylerii Lekkiej
9. Ernest Kazimierz Błaszczak
Ernest Kazimierz Błaszczak - sektor 1-C kwatera 9
Imię
Ernest Kazimierz
Nazwisko
Błaszczak
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
1 Batalion Strzelców
10. Władysław Kuźniar
Władysław Kuźniar - sektor 1-C kwatera 10
Imię
Władysław
Nazwisko
Kuźniar
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
11 Pułk Artylerii Ciężkiej
11. Władysław Majcher
Władysław Majcher - sektor 1-C kwatera 11
Imię
Władysław
Nazwisko
Majcher
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
5 Batalion Strzelców
12. Józef Smaluch
Józef Smaluch - sektor 1-C kwatera 12
Imię
Józef
Nazwisko
Smaluch
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
13. Michał Tomaszewski
Michał Tomaszewski - sektor 1-C kwatera 13
Imię
Michał
Nazwisko
Tomaszewski
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
Kompania Sztabowa 2 Korpusu
14. Józef Siewruk
Józef Siewruk - sektor 1-C kwatera 14
Imię
Józef
Nazwisko
Siewruk
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
18 Batalion Strzelców
15. Bolesław Ciosek
Bolesław Ciosek - sektor 1-C kwatera 15
Imię
Bolesław
Nazwisko
Ciosek
Stopień wojskowy
ułan
Jednostka
12 Pułk Ułanów Podolskich
16. Stanisław Sołtysiak
Stanisław Sołtysiak - sektor 1-C kwatera 16
Imię
Stanisław
Nazwisko
Sołtysiak
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
17. Władysław Oleszkowicz
Władysław Oleszkowicz - sektor 1-C kwatera 17
Imię
Władysław
Nazwisko
Oleszkowicz
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
2 Batalion Strzelców
18. Piotr Szelega
Piotr Szelega - sektor 1-C kwatera 18
Imię
Piotr
Nazwisko
Szelega
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
19. Piotr Sikora
Piotr Sikora - sektor 1-C kwatera 19
Imię
Piotr
Nazwisko
Sikora
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
14 Batalion Strzelców
20. Antoni Benc
Antoni Benc - sektor 1-C kwatera 20
Imię
Antoni
Nazwisko
Benc
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
12 Pułk Ułanów Podolskich
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt