PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 7-B
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Mikołaj Bursa
Mikołaj Bursa - sektor 7-B kwatera 1
Imię
Mikołaj
Nazwisko
Bursa
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
2. Teodor Tokarewicz
Teodor Tokarewicz - sektor 7-B kwatera 2
Imię
Teodor
Nazwisko
Tokarewicz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
17 Batalion Strzelców
3. Jan Danieluk
Jan Danieluk - sektor 7-B kwatera 3
Imię
Jan
Nazwisko
Danieluk
Stopień wojskowy
starszy saper
Jednostka
10 Batalion Saperów
4. Karol Siemieniuk
Karol Siemieniuk - sektor 7-B kwatera 4
Imię
Karol
Nazwisko
Siemieniuk
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
3 Pułk Artylerii Przeciwpancernej
5. Antoni Giedrojć
Antoni Giedrojć - sektor 7-B kwatera 5
Imię
Antoni
Nazwisko
Giedrojć
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
3 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
6. Justyn Zarecki
Justyn Zarecki - sektor 7-B kwatera 6
Imię
Justyn
Nazwisko
Zarecki
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
9 Pułk Artylerii
7. Józef Kulesza
Józef Kulesza - sektor 7-B kwatera 7
Imię
Józef
Nazwisko
Kulesza
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
3 Batalion Saperów
8. Władysław Ferencowicz
Władysław Ferencowicz - sektor 7-B kwatera 8
Imię
Władysław
Nazwisko
Ferencowicz
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
3 Batalion Saperów
9. Stanisław Czenczek
Stanisław Czenczek - sektor 7-B kwatera 9
Imię
Stanisław
Nazwisko
Czenczek
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Batalion Strzelców
10. Karol Mazurczak
Karol Mazurczak - sektor 7-B kwatera 10
Imię
Karol
Nazwisko
Mazurczak
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
13 Batalion Saperów
11. Aleksander Buchowiec
Aleksander Buchowiec - sektor 7-B kwatera 11
Imię
Aleksander
Nazwisko
Buchowiec
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
12. Juljan Matuszewski
Juljan Matuszewski - sektor 7-B kwatera 12
Imię
Juljan
Nazwisko
Matuszewski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
18 Batalion Strzelców
13. Michał Pańkowiec
Michał Pańkowiec - sektor 7-B kwatera 13
Imię
Michał
Nazwisko
Pańkowiec
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
18 Batalion Strzelców
14. Kazimierz Fajfus
Kazimierz Fajfus - sektor 7-B kwatera 14
Imię
Kazimierz
Nazwisko
Fajfus
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
13 Batalion Strzelców
15. Arkadiusz Borysewicz
Arkadiusz Borysewicz - sektor 7-B kwatera 15
Imię
Arkadiusz
Nazwisko
Borysewicz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
16. Maksym Szarejko
Maksym Szarejko - sektor 7-B kwatera 16
Imię
Maksym
Nazwisko
Szarejko
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
17. Michał Chomczyk
Michał Chomczyk - sektor 7-B kwatera 17
Imię
Michał
Nazwisko
Chomczyk
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
13 Batalion Strzelców
18. Mikołaj Bowt
Mikołaj Bowt - sektor 7-B kwatera 18
Imię
Mikołaj
Nazwisko
Bowt
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
19. Nikodem Łomasko
Nikodem Łomasko - sektor 7-B kwatera 19
Imię
Nikodem
Nazwisko
Łomasko
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
17 Batalion Strzelców
20. Piotr Surma
Piotr Surma - sektor 7-B kwatera 20
Imię
Piotr
Nazwisko
Surma
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
17 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt