PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 6-B
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Aleksander Plisak
1. Józef Rauba
Aleksander Plisak - sektor 6-B kwatera 1
Imię
Aleksander
Nazwisko
Plisak
Stopień wojskowy
ułan
Jednostka
12 Pułk Ułanów Podolskich
Józef Rauba - sektor 6-B kwatera 1
Imię
Józef
Nazwisko
Rauba
Stopień wojskowy
ułan
Jednostka
12 Pułk Ułanów Podolskich
2. Piotr Kunowicz
Piotr Kunowicz - sektor 6-B kwatera 2
Imię
Piotr
Nazwisko
Kunowicz
Stopień wojskowy
bombardier
Jednostka
4 Pułk Artylerii Lekkiej
3. Grzegorz Słobodzian
Grzegorz Słobodzian - sektor 6-B kwatera 3
Imię
Grzegorz
Nazwisko
Słobodzian
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
4. Jan Sołomoniuk
Jan Sołomoniuk - sektor 6-B kwatera 4
Imię
Jan
Nazwisko
Sołomoniuk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
5. Kazimierz Winiarczuk
Kazimierz Winiarczuk - sektor 6-B kwatera 5
Imię
Kazimierz
Nazwisko
Winiarczuk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
6. Bazyli Bandacki
Bazyli Bandacki - sektor 6-B kwatera 6
Imię
Bazyli
Nazwisko
Bandacki
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
3 Batalion Strzelców
7. Marek Kuc
Marek Kuc - sektor 6-B kwatera 7
Imię
Marek
Nazwisko
Kuc
Stopień wojskowy
ułan
Jednostka
12 Pułk Ułanów Podolskich
8. Wincenty Jarocki
Wincenty Jarocki - sektor 6-B kwatera 8
Imię
Wincenty
Nazwisko
Jarocki
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
9. Afanazy Bosakow
Afanazy Bosakow - sektor 6-B kwatera 9
Imię
Afanazy
Nazwisko
Bosakow
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
10. Szymon Bukacin
Szymon Bukacin - sektor 6-B kwatera 10
Imię
Szymon
Nazwisko
Bukacin
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Pułk Pancerny
11. Grzegorz Żuk
Grzegorz Żuk - sektor 6-B kwatera 11
Imię
Grzegorz
Nazwisko
Żuk
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
12. Włodzimierz Żuk
Włodzimierz Żuk - sektor 6-B kwatera 12
Imię
Włodzimierz
Nazwisko
Żuk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
13. Aleksander Słucki
Aleksander Słucki - sektor 6-B kwatera 13
Imię
Aleksander
Nazwisko
Słucki
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
3 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
14. Michał Usik
Michał Usik - sektor 6-B kwatera 14
Imię
Michał
Nazwisko
Usik
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
1 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
15. Aleksander Macias
Aleksander Macias - sektor 6-B kwatera 15
Imię
Aleksander
Nazwisko
Macias
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
5 Kompania Saperów
16. Antoni Musor
Antoni Musor - sektor 6-B kwatera 16
Imię
Antoni
Nazwisko
Musor
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
3 Batalion Saperów
17. Jan Zebrun
Jan Zebrun - sektor 6-B kwatera 17
Imię
Jan
Nazwisko
Zebrun
Stopień wojskowy
saper
Jednostka
10 Batalion Saperów
18. Benedykt Bandza
Benedykt Bandza - sektor 6-B kwatera 18
Imię
Benedykt
Nazwisko
Bandza
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
9 Pułk Artylerii Lekkiej
19. Wincenty Chałowacz
Wincenty Chałowacz - sektor 6-B kwatera 19
Imię
Wincenty
Nazwisko
Chałowacz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
20. Aleksander Demidowicz
Aleksander Demidowicz - sektor 6-B kwatera 20
Imię
Aleksander
Nazwisko
Demidowicz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
2 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt