PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 3-B
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Henryk Lasecki
Henryk Lasecki - sektor 3-B kwatera 1
Imię
Henryk
Nazwisko
Lasecki
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
2. Stanisław Depowski
Stanisław Depowski - sektor 3-B kwatera 2
Imię
Stanisław
Nazwisko
Depowski
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
4 Batalion Strzelców
3. Tadeusz Zieliński
Tadeusz Zieliński - sektor 3-B kwatera 3
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Zieliński
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
4. Jan Boboń
Jan Boboń - sektor 3-B kwatera 4
Imię
Jan
Nazwisko
Boboń
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
5. Jan Drozda
Jan Drozda - sektor 3-B kwatera 5
Imię
Jan
Nazwisko
Drozda
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
6. Stanisław Michał Guzek
Stanisław Michał Guzek - sektor 3-B kwatera 6
Imię
Stanisław Michał
Nazwisko
Guzek
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
7. Walerjan Piotrowski
Walerjan Piotrowski - sektor 3-B kwatera 7
Imię
Walerjan
Nazwisko
Piotrowski
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
4 Batalion Strzelców
8. Bolesław Kempka
Bolesław Kempka - sektor 3-B kwatera 8
Imię
Bolesław
Nazwisko
Kempka
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
9. Walerjan Pokora
Walerjan Pokora - sektor 3-B kwatera 9
Imię
Walerjan
Nazwisko
Pokora
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
10. Mieczysław Gul
Mieczysław Gul - sektor 3-B kwatera 10
Imię
Mieczysław
Nazwisko
Gul
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
11. Antoni Piec
Antoni Piec - sektor 3-B kwatera 11
Imię
Antoni
Nazwisko
Piec
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
5 Pułk Artylerii Przeciwpancernej
12. Wilhelm Sommer
Wilhelm Sommer - sektor 3-B kwatera 12
Imię
Wilhelm
Nazwisko
Sommer
Stopień wojskowy
porucznik
Jednostka
15 Batalion Strzelców
13. Władysław Małecki
Władysław Małecki - sektor 3-B kwatera 13
Imię
Władysław
Nazwisko
Małecki
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
14. Franciszek Mazur
Franciszek Mazur - sektor 3-B kwatera 14
Imię
Franciszek
Nazwisko
Mazur
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
3 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
15. Bernard Małecki
Bernard Małecki - sektor 3-B kwatera 15
Imię
Bernard
Nazwisko
Małecki
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
3 Batalion Ciężkich Karabinów Maszynowych
16. Roman Matyja
Roman Matyja - sektor 3-B kwatera 16
Imię
Roman
Nazwisko
Matyja
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
1 Batalion Strzelców
17. Jan Waśko
Jan Waśko - sektor 3-B kwatera 17
Imię
Jan
Nazwisko
Waśko
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
1 Batalion Strzelców
18. Zdzisław Sikora
Zdzisław Sikora - sektor 3-B kwatera 18
Imię
Zdzisław
Nazwisko
Sikora
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
3 Batalion Strzelców
19. Kazimierz Hrynkiewicz
Kazimierz Hrynkiewicz - sektor 3-B kwatera 19
Imię
Kazimierz
Nazwisko
Hrynkiewicz
Stopień wojskowy
bombardier
Jednostka
2 Pułk Artylerii Lekkiej
20. Albin Krzyżak
Albin Krzyżak - sektor 3-B kwatera 20
Imię
Albin
Nazwisko
Krzyżak
Stopień wojskowy
starszy sierżant
Jednostka
6 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt