PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 2-B
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Michał Wasyliszyn
Michał Wasyliszyn - sektor 2-B kwatera 1
Imię
Michał
Nazwisko
Wasyliszyn
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
2. Bolesław Władysław Chałupa
Bolesław Władysław Chałupa - sektor 2-B kwatera 2
Imię
Bolesław Władysław
Nazwisko
Chałupa
Stopień wojskowy
ułan
Jednostka
12 Pułk Ułanów Podolskich
3. Mieczysław Zembala
Mieczysław Zembala - sektor 2-B kwatera 3
Imię
Mieczysław
Nazwisko
Zembala
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
3 Pułk Artylerii Lekkiej
4. Stefan Balcerzak
Stefan Balcerzak - sektor 2-B kwatera 4
Imię
Stefan
Nazwisko
Balcerzak
Stopień wojskowy
sierżant podchorąży
Jednostka
37 Park Materiałowy
5. Jan Daniliszyn
Jan Daniliszyn - sektor 2-B kwatera 5
Imię
Jan
Nazwisko
Daniliszyn
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
1 Pułk Artylerii Lekkiej
6. Stefan Jebut
Stefan Jebut - sektor 2-B kwatera 6
Imię
Stefan
Nazwisko
Jebut
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
3 Batalion Strzelców
7. Jerzy Jan Jastrzębski
Jerzy Jan Jastrzębski - sektor 2-B kwatera 7
Imię
Jerzy Jan
Nazwisko
Jastrzębski
Stopień wojskowy
pułkownik
Jednostka
3 Dywizja Strzelców Karpackich
8. Tadeusz Polakiewicz
Tadeusz Polakiewicz - sektor 2-B kwatera 8
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Polakiewicz
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
8 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej
9. Józef Lewiński
Józef Lewiński - sektor 2-B kwatera 9
Imię
Józef
Nazwisko
Lewiński
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
1 Polowe Ambulatorium, 1 Kompania Sanitarna 3 DSK
10. Mieczysław Kura
Mieczysław Kura - sektor 2-B kwatera 10
Imię
Mieczysław
Nazwisko
Kura
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
Kwatera Główna 2 Korpusu
11. Aleksander Wojciechowski
Aleksander Wojciechowski - sektor 2-B kwatera 11
Imię
Aleksander
Nazwisko
Wojciechowski
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
6 Batalion Strzelców
12. Michał Pieczara
Michał Pieczara - sektor 2-B kwatera 12
Imię
Michał
Nazwisko
Pieczara
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
6 Batalion Strzelców
13. Tadeusz Kurpjan
Tadeusz Kurpjan - sektor 2-B kwatera 13
Imię
Tadeusz
Nazwisko
Kurpjan
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
6 Batalion Strzelców
14. Stefan Juszkiewicz
Stefan Juszkiewicz - sektor 2-B kwatera 14
Imię
Stefan
Nazwisko
Juszkiewicz
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
15. Stefan Okoński
Stefan Okoński - sektor 2-B kwatera 15
Imię
Stefan
Nazwisko
Okoński
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
16. Bronisław Kraszewski
Bronisław Kraszewski - sektor 2-B kwatera 16
Imię
Bronisław
Nazwisko
Kraszewski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
17. Józef Maryszka
Józef Maryszka - sektor 2-B kwatera 17
Imię
Józef
Nazwisko
Maryszka
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
18. Bolesław Magierowski
Bolesław Magierowski - sektor 2-B kwatera 18
Imię
Bolesław
Nazwisko
Magierowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
19. Aleksander Prystupiuk
Aleksander Prystupiuk - sektor 2-B kwatera 19
Imię
Aleksander
Nazwisko
Prystupiuk
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
20. Jan Barabas
Jan Barabas - sektor 2-B kwatera 20
Imię
Jan
Nazwisko
Barabas
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
6 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt