PL
IT
EN
Monte Cassino - sektor 1-B
Wybierz kwaterę
Powrót do schematu cmentarza
Pochowani
1. Stefan Dębowski
1. Konstanty Popielski
Stefan Dębowski - sektor 1-B kwatera 1
Imię
Stefan
Nazwisko
Dębowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
-
Konstanty Popielski - sektor 1-B kwatera 1
Imię
Konstanty
Nazwisko
Popielski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
15 Batalion Strzelców
2. Makar Krywluk
Makar Krywluk - sektor 1-B kwatera 2
Imię
Makar
Nazwisko
Krywluk
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
11 Pułk Artylerii Ciężkiej
3. Marjan Lewiński
Marjan Lewiński - sektor 1-B kwatera 3
Imię
Marjan
Nazwisko
Lewiński
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
7 Pułk Artylerii Konnej
4. Feliks Wojda
Feliks Wojda - sektor 1-B kwatera 4
Imię
Feliks
Nazwisko
Wojda
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
7 Pułk Artylerii Konnej
5. Stanisław Słyż
Stanisław Słyż - sektor 1-B kwatera 5
Imię
Stanisław
Nazwisko
Słyż
Stopień wojskowy
bombardier
Jednostka
7 Pułk Artylerii Konnej
6. Alfons Kocerba
Alfons Kocerba - sektor 1-B kwatera 6
Imię
Alfons
Nazwisko
Kocerba
Stopień wojskowy
podporucznik
Jednostka
5 Kresowa Dywizja Piechoty
7. Piotr Myszko
Piotr Myszko - sektor 1-B kwatera 7
Imię
Piotr
Nazwisko
Myszko
Stopień wojskowy
kanonier
Jednostka
7 Pułk Artylerii Konnej
8. Piotr Misztalewski
Piotr Misztalewski - sektor 1-B kwatera 8
Imię
Piotr
Nazwisko
Misztalewski
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
14 Batalion Strzelców
9. Błażej Wiewiórka
Błażej Wiewiórka - sektor 1-B kwatera 9
Imię
Błażej
Nazwisko
Wiewiórka
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
18 batalion Strzelców
10. Henryk Zienkiewicz
Henryk Zienkiewicz - sektor 1-B kwatera 10
Imię
Henryk
Nazwisko
Zienkiewicz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
4 Batalion Strzelców
11. Michał Baranowski
Michał Baranowski - sektor 1-B kwatera 11
Imię
Michał
Nazwisko
Baranowski
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
6 Pułk Pancerny
12. Tadeusz Franciszek Kulikowski
Tadeusz Franciszek Kulikowski - sektor 1-B kwatera 12
Imię
Tadeusz Franciszek
Nazwisko
Kulikowski
Stopień wojskowy
plutonowy
Jednostka
6 Pułk Pancerny
13. Jan Kudrewicz
Jan Kudrewicz - sektor 1-B kwatera 13
Imię
Jan
Nazwisko
Kudrewicz
Stopień wojskowy
kapral podchorąży
Jednostka
6 Pułk Pancerny
14. Władysław Januchta
Władysław Januchta - sektor 1-B kwatera 14
Imię
Władysław
Nazwisko
Januchta
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
18 Batalion Strzelców
15. Feliks Kołodziejczak
Feliks Kołodziejczak - sektor 1-B kwatera 15
Imię
Feliks
Nazwisko
Kołodziejczak
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
18 Batalion Strzelców
16. Wacław Kajrowicz
Wacław Kajrowicz - sektor 1-B kwatera 16
Imię
Wacław
Nazwisko
Kajrowicz
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
Kompania Sztabowa 2 Korpusu
17. Stanisław Lechowski
Stanisław Lechowski - sektor 1-B kwatera 17
Imię
Stanisław
Nazwisko
Lechowski
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
Kompania Sztabowa 2 Korpusu
18. Stanisław Kot
Stanisław Kot - sektor 1-B kwatera 18
Imię
Stanisław
Nazwisko
Kot
Stopień wojskowy
kapral
Jednostka
5 Batalion Strzelców
19. Stefan Majewski
Stefan Majewski - sektor 1-B kwatera 19
Imię
Stefan
Nazwisko
Majewski
Stopień wojskowy
starszy strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
20. Stanisław Leszko
Stanisław Leszko - sektor 1-B kwatera 20
Imię
Stanisław
Nazwisko
Leszko
Stopień wojskowy
strzelec
Jednostka
5 Batalion Strzelców
Brak pochowanych w tej kwaterze
<< Powrót do strony głównej
O serwisie
Partnerzy
Kontakt